Kalite Politikamız

Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili tüm hizmetlerde, hasta haklarına duyarlı, hasta memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere bağlı olarak modern tedavi yöntemlerini uygulayan, donanımlı personeli ile güvenli bir şekilde hizmet veren, çalışan memnuniyetini önemseyen, Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştiren konuyla ilgili gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen bir kurum olmak.

 

Kalite Çalışmaları

Afyon Kocatepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde 2015 yılı itibariyle SKS çerçevesinde tüm işleyişleri kapsayan formlar, prosedürler, talimatlar, listeler, planlar, yardımcı dokümanlar gibi belgeler oluşturulmuş olup fakülte kalite birimi tarafından işleme konmuş takip ve kontrolleri yapılmaya başlanmıştır. İlgili dokümanlara gerektiğinde fakülte çalışanlarımız rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

 
Kalite çalışmaları kapsamında oluşturulan ilgili dokümanlara ulaşmak için tıklayınız.
 
Fakültemiz çalışanlarının maruz kalmış oldukları istenmeyen olaylarla ilgili kurum personelinin bildirim yapabilecekleri İstenmeyen Olay Bildirim Formu için lütfen tıklayınız. (Bu form sadece KURUM PERSONELİ için düzenlenmiştir. İstek ve şikayet formu DEĞİLDİR.)

Hızlı Erişim

Logomuz

logo_04