Randevu Bilgilendirme

            Fakültemizde muayene randevuları çalışmaları tamamlanan bölümler için 15.05.2017 tarihi itibariyle web sayfamızdan (internetten) verilmeye başlanmıştır. Web sayfamızdan  (internetten) randevu almak isteyenler için her gün saat 20.00 de yeni bir günün randevu listesi aktif olacaktır. Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi (İlk Muayene), Ortodonti (Tel Tedavisi) ve Pedodonti (14 yaş ve altı çocuk) bölümlerine randevular için şartları sağlayan hastalar için açıkken, diğer bölümler için ilk muayene bölümüne tedavi olan hastalar randevu alabilecektir. Aşağıda web randevusu dışındaki her bölüm için ayrı ayrı muayene bilgileri detaylı şekilde açıklanmaktadır.

            Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı kliniğine ilk muayeneye alınarak ve ilk muayenesi yapılan hastaların yönlendirildiği bölümlere göre randevu verilerek muayeneleri yapılmaktadır.

            İlk muayene için (15 yaş ve üzeri) hastalar, hafta içi hergün sabah fakültemize gelerek müracaat etmeleri halinde veya internet üzerinden öğleden sonraları için randevu alarak muayeneleri gerçekleştirilmektedir.

            Ortodonti Kliğine ve Pedodonti (çocuk) Kliğine web sayfamızdan  (internetten) ve mesai günleri 09:00-12:00 saatleri arasında 0272 216 79 04 numaralı telefonla randevu verilmektedir.

            İlk muayenesi yapılan hastalardan Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) Anabilim Dalı Kliniğine yönlendirilen hastalar web sayfamızdan  (internetten) ve Perşembe günleri 14:00 – 16:00 saatleri arasında ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı kliniğine yönlendirilen hastalar web sayfamızdan  (internetten) ve Cuma günleri 14:00 – 16:00 saatleri arasında 0272 216 79 04 numaralı telefondan takip eden hafta için randevuları verilmektedir. Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Kliniğine yönlendirilen hastalar ise hasta kabul görevlilerimizce Pazartesi – Salı – Çarşamba günleri yer varsa aynı günler dolu ise takip eden hafta anılan günlere randevuları verilerek tedavileri başlatılmaktadır. 

            Restoratif Diş Tedavisi (Dolgu) Bölümüne web sayfamızdan  (internetten) randevu almak isteyenler için her gün saat 20.00 de yeni bir günün randevu listesi aktif olacaktır. Ayrıca bu bölüm için her pazartesi 13.30-15.30 saatleri arasında bir sonraki haftanın telefon randevuları 0.272.216 79 04 numaralı telefondan alınabilecektir. Restoratif Diş Tedavisi Bölümü Dolgu randevuları sadece ilk muayenesi yapılmış olup ilk muayene kartı mevcut olan hastalar için geçerlidir. Kartı olmayan hastalar randevu alsa dahi tedaviye alınmayacaktır (15 yaşından küçük hastaların tedavisi bu bölümde yapılmamaktadır). Restoratif Diş Tedavisi (Dolgu) Bölümünden randevu almak için menülerden randevu başlığı altından online randevuyu tıklayabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Logomuz

logo_04