Randevu Bilgilendirme

            Fakültemize hasta kabulü; Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı kliniğine ilk muayeneye alınarak ve ilk muayenesi yapılan hastaların yönlendirildiği bölümlere göre randevu verilerek muayeneleri yapılmaktadır.

            İlk muayene için (15 yaş ve üzeri) hastalar, hafta içi hergün sabah ve öğleden sonra gün içinde fakültemize gelerek müracaat etmeleri halinde muayeneleri gerçekleştirilmektedir.

            Ortodonti Kliğine ve Pedodonti (çocuk) Kliğine mesai günleri 09:00-12:00 saatleri arasında 0272 216 79 04 numaralı telefonla randevu verilmektedir.

            İlk muayenesi yapılan hastalardan Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) Anabilim Dalı Kliniğine yönlendirilen hastalar için Perşembe günleri 14:00 – 16:00 saatleri arasında ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı kliniğine yönlendirilen hastalar için Cuma günleri 14:00 – 16:00 saatleri arasında 0272 216 79 04 numaralı telefondan takip eden hafta için randevuları verilmektedir. Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Kliniğine yönlendirilen hastalar ise hasta kabul görevlilerimizce Pazartesi – Salı – Çarşamba günleri yer varsa aynı günler dolu ise takip eden hafta anılan günlere randevuları verilerek tedavileri başlatılmaktadır. 

            Restoratif Diş Tedavisi (Dolgu) Bölümü randevuları ilk muayenesi yapılan hastalar için web sayfamızdan (internetten) verilmeye başlanmıştır. Restoratif Diş Tedavisi (Dolgu) Bölümüne web sayfamızdan  (internetten) randevu almak isteyenler için her gün saat 21.00 de yeni bir günün randevu listesi aktif olacaktır. Ayrıca bu bölüm için her pazartesi 13.30-15.30 saatleri arasında bir sonraki haftanın telefon randevuları 0.272.216 79 04 numaralı telefondan alınabilecektir. Restoratif Diş Tedavisi Bölümü Dolgu randevuları sadece ilk muayenesi yapılmış olup ilk muayene kartı mevcut olan hastalar için geçerlidir. Kartı olmayan hastalar randevu alsa dahi tedaviye alınmayacaktır (15 yaşından küçük hastaların tedavisi bu bölümde yapılmamaktadır). Restoratif Diş Tedavisi (Dolgu) Bölümünden randevu almak için menülerden randevu başlığı altından online randevuyu tıklayabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Logomuz

logo_04